hummel Logo 160

skolo logo fb

OFF

2WIN.MK-page-001

ВИДЕО: Дресот на Кирил Лазаров нема ниту една цена

tomce so ekipata

Битолската експедиција која со автомобил мина 3700 километри за да ја бодри националната репрезентација тука нема намера да сопре. „Заминуваме за Барселона. На ракометарите им треба нашата подршка„ велат тие.Откако јавно му се заблагодарија на Лазаров за помошта при оваа нивна авантура, ни ја раскажаа и последната нивна анегдота. „Еден руски навивач ни пријде и ни понуди 100 евра за дресот со број 7 на Македонија. Одговорот беше НЕ. Подарокот не се продава и нема цена„ ни рече Томче Лазаревски на неколку минути пред завршниот 15 натпревар во Б групата во Севиља.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Share