hummel Logo 160

skolo logo fb

OFF

2WIN.MK-page-001

ВИДЕО: Лазаров против Хансен - втор дел

makedonskisport4439naslovna 4439

Спортскиот весник „Македонски спорт„ го најави големиот меч со Данска како дуел на титаните: Микел Хансен против Кирил Лазаров. Кога последен пат во репрезентативниот дрес играа еден против друг, тоа беше спектакуларно.

 На тој меч во Белград кој го загубивме, македонецот постигна 13, а данецот 12 гола. Еве ги детално ремек-делата на најдобрите шутери на планетата.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Share